Pozycjonowanie: oferta naszej firmy


Swoją ofertę kierujemy do firm i osób fizycznych posiadających stronę internetową, niezależnie od wersji językowej i przestrzeni geograficznej.

Naszym niezaprzeczalnym atutem jest fakt, że marketing w wyszukiwarkach to jedyny obszar naszego działania, dzięki czemu jesteśmy ekspertem w tej niezwykle ważnej dziedzinie. Pozycjonowanie to nasza specjalność!

Tajemnicą naszej skuteczności jest działanie oparte na nowoczesnej technologii i metodach nieustannie dopasowywanych do zmian w wyszukiwarkach oraz ogromne doświadczenie specjalisty, który jest gwarancją najwyższej jakości usług.

Używamy wyłącznie technik dopuszczalnych i legalnych, a jednocześnie wysoce efektywnych.

Zajmujemy się także następującymi usługami: strony www, SEM, reklama w Internecie.

Doceniają to nasi klienci, którzy już nam zaufali i zaprosili do długofalowej współpracy.
My zaś zapewniamy im przejrzyste reguły rozliczania i dopasowanie do ich indywidualnych potrzeb. Napisz do nas, by poznać szczegóły naszej oferty.


Nie przyjmujemy zleceń na marketing w wyszukiwarkach dla stron: pornograficznych, erotycznych, wspierających promocję produktów erotycznych, zawierających linki do plików w sieciach typu P2P, stron sprzecznych z polskim i unijnym prawem, stron promujących homoseksualizm, nazizm, satanizm, New Age i sekty religijne itp.